Начална страница Новини Турнири Профили Партии Връзки Chess online ROJADIRECTA
������ �����
Схема
Статистика


Най-нов шахматист:
Foamnrn

Вход

Запомни ме

Регистрация

Анкета
За или против БФШ
Да
Не
Все ми е едно.
Които и да са, пак ще са крадци.

Случайна снимка

шах

Днес е 16 Юли

Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31

Приятели

кореспондентен шах шах книга
The biggest chess database
Партньори

Expert carpet cleaeners provider in SW4 Clapham

Efbet

Футболни прогнози

Информация и линк към Bet365 - http://smartarena.net/bet365

футболни прогнози fbet.info



Стоки Nike

Как да вляза в bet365? Научи на http://internetzalozi.com/bet365/

ผลิตภัณฑ์รักษาสิว

อาหารเสริมผู้ชาย

For more empyrlocal consult the experts at http://empyrlocal.com

Дамско бельо

оригинални маратонки

именни дни Почивка
chess24.com your playground
3-ти ден на Морско конче / Новини-България

автор - Tihomir, 14:10 23.08.2009

img

Златни пясъци. Здравейте отново от Морско конче, където днес се изигра 3-ти кръг при момчетата и момичетата smile


Момичета до 8 години - Виктория Радева поведе убедително с 3/3 точки. Жребий за 4-ти кръг:
Bo. SNo. Name Pts Res. Pts Name SNo.
1 5 Petrova Viktoria 2   3 Radeva Viktoria 7
2 1 Antonova Gabriela 2   2 Strateva Margarita 11
3 10 Shomova Karina 2   2 Salimova Nurgyul 8
4 2 Atanasova Yoana 1   2 Peycheva Gergana 6
5 4 Petkova Liliya ½   1 Kraleva Elena 3
  9 Semerdzhieva Elena ½     Bye  
Момчета до 8 години - Предстои много важна партия между водачите на 1 маса smile Жребий за 4-ти кръг:
Bo. SNo. Name Pts Res. Pts Name SNo.
1 18 Raykov Stefan 3   3 Shentov Petar-Delyan 19
2 16 Nikolov Ivan   Tsvetanov David 23
3 6 Dichev Kaloyan 2   Petkov Matey 17
4 9 Grigorov Ivan 2   2 Kamenov Tsvetomir 12
5 13 Markov Aleksandar 2   2 Hristov Ivan 10
6 11 Ivanov Nikolay   2 Neykov Radostin 15
7 1 Antonov Svetlin 1   1 Georgiev Plamen 8
8 3 Atanasov Krum 1   1 Mirandzhiev Aleksandar 14
9 20 Stefanov Emiliyan 1   1 Binev Daniel 4
10 5 Daniel Adrian 1   1 Todorov Spasiyan 22
11 24 Vasilev Georgi 1   0 Atanasov Boris 2
12 21 Terziev Ilcho 0   0 Ganchev Hristo 7
Момичета до 10 и 12 години - Доника Шивачева ще се бори на 1 маса за еднолично лидерство smile Жребий за 4-ти кръг:
Bo. SNo. Name Pts Res. Pts Name SNo.
1 1 Shivacheva Donika 3   3 Vasileva Viktoria 28
2 11 Ilieva Nikol   Pencheva Iva U12 2
3 9 Gospodinova Nikoleta   Petkova Nadezhda 4
4 7 Dimitrova Zhasmina U12 2   2 Paris Nikoleta U12 19
5 21 Radoykova Hale-Seda 2   2 Dobreva Tsveta 8
6 16 Mirandzheva Siyana 2   2 Zarkova Gergana 29
7 24 Tabakova Elena U12 2   2 Mircheva Nona 17
8 3 Petrova Boryana U12 1   1 Madzharska Verka 14
9 13 Lyubomirova Zlatina 1   1 Balimezova Margarita 5
10 23 Stoyanova Kalina 1   1 Bureva Radilena 6
11 26 Todorova Magdalena 1   1 Hristova Ana 10
12 25 Tanova Stefani 1   1 Lazarova Ana-Mariya 12
13 18 Mladenova Nikol 1   1 Valeva Ana 27
14 15 Metodieva Eva 0   1 Peycheva Hristina U12 20
  22 Stefanova Lora 0     Bye  
Момчета до 10 години - Фаворитът Марсел Коловски напредва и вече има 3/3 smile Жребий за 4-ти кръг:
Bo. SNo. Name Pts Res. Pts Name SNo.
1 3 Ivanov Boris 3   3 Kolovski Marsel 2
2 9 Dochev Delyan   3 Stefanov Emil 4
3 1 Hristov Dimitar 2   2 Krumov Petar 18
4 7 Boshnakov Nikolay 2   2 Mihalev Denislav 20
5 11 Draganov Aleksandar 2   2 Minchev Hristiyan 21
6 15 Gospodinov Dragomir 2   2 Peev Kaloyan 22
7 23 Petkov Stefan 2   2 Haug Yohannes 16
8 25 Petrov Petar 2   Vasilev Hristo 29
9 24 Petrov Martin   Georgiev Ivan 14
10 5 Ananiev Dimitar 1   1 Tsolov Tsanko 28
11 19 Marinov Marin 1   1 Banaliev Yosif 6
12 27 Stoyanov Atanas 1   1 Dinev Evgeni 8
13 13 Emilov Yakov 1   1 Veselinov Pavel 31
14 30 Veselinov Ivelin 1   1 Kotsev Todor 17
15 12 Dragnev Veselin 0   0 Donchev Teodor 10
  26 Slavov Zahari 0     Bye  
Момчета до 12 години - Фаворитите Дарио Дерешки, Румен Николов и Владимир Петров не допускат изненади. Жребий за 4-ти кръг:
Bo. SNo. Name Pts Res. Pts Name SNo.
1 3 Nikolov Rumen 3   3 Dereshki Dario 2
2 8 Naydenov Viktor   3 Petrov Vladimir 4
3 1 Vachev Kostadin 2   Donev Stefan 14
4 5 Hristov Hristiyan 2   2 Atanasov Viktor 12
5 11 Iliev Ivelin 2   2 Mirchev Dimitar 6
6 7 Stoyanov Valeri 2   2 Sisoev Robyrt 29
7 30 Todorov Ivan 2   2 Dichev Dragomir 10
8 32 Vasilev Aleksandar   2 Peev Georgi 34
9 13 Cholakov Deyan   Gerdzhikov Kiril 9
10 33 Yordanov Konstantin   1 Georgiev Georgi 16
11 22 Kazashki Deyvid 1   1 Grozdanov Teodor 17
12 24 Milkov Stanislav 1   1 Hristov Georgi 19
13 20 Ivanov Gordan 1   1 Todorov Kalin 31
14 26 Petkov Simeon 1   1 Ivanov Zhulian 21
15 15 Dyankov Nikolay ½   ½ Penchev Stanimir 25
16 23 Mihalev Yoan ½   ½ Haug Oyvin 18
17 28 Salimov Salim 0   0 Proychev Daniel 27
Момичета до 14 и 16 години - Ани Крумова уверено върви към титлата smile Жребий за 4-ти кръг:
Bo. SNo. Name Pts Res. Pts Name SNo.
1 1 Krumova Ani U16 3   2 Koleva Dzhuliana U14 7
2 4 Miteva Silvena U16 2   2 Milanova Maria U16 3
3 6 Ivanova Gergana U16   Georgieva Marina U16 2
4 5 Atanasova Elitsa U16   1 Gicheva Anita U14 9
5 10 Naydenova Yana U14   1 Popova Mina U14 11
  8 Bakalska Aleksina U14 1     Bye  
Момчета до 14 години - Иван Гарнизов води с 3/3 smile Жребий за 4-ти кръг:
Bo. SNo. Name Pts Res. Pts Name SNo.
1 1 Garnizov Ivan 3   2 Andonov Georgi 8
2 7 Lazarov Vasil 2   2 Yankov Kristiyan 2
3 3 Georgiev Emil 2   2 Krumov Zahari 6
4 10 Dobrev Nikola 2   2 Stefanov Boris 4
5 5 Ivanov Iliyan   1 Taskov Ivaylo 15
6 9 Dimitrov Radostin 1   1 Petrov Nedelcho 13
7 11 Ganev Nikola 1   ½ Mihalev Daniil 12
8 16 Zhivkov Simeon 1   0 Stankov Rafail 14
Момчета до 16 години - След оспорвана борба и много ремита няма никой с 3/3. Жребий за 4-ти кръг:
Bo. SNo. Name Pts Res. Pts Name SNo.
1 9 Stanchev Stanimir   Malureanu George 2
2 3 Ninov Dayan   Titov Tito 6
3 1 Krastev Vasil 2   2 Nikolov Petko 11
4 12 Zashev Teodor 2   2 Todorov Rosen 4
5 13 Dimitrov Aleksandar 2   2 Stoimenov Kaloyan 5
6 7 Karadaliev Daniel   Lyubomirov Ilian 14
7 21 Sabotinov Ventsislav   Georgiev Ivan 8
8 17 Gogov Kiril 1   1 Hadzhiyski Nikolay 10
9 22 Velikov Georgi 1   1 Bogdanov Kaloyan 15
10 20 Markov Damyan 0   1 Kolev Kristian 19
11 16 Dimitrov Nikolay 0   0 Iliev Stoyan 18



Назад трябва да се регистрирате, за да пишете коментари
Бърза регистрация

Designed and Created by Tihomir Janev & Kalin © Българска шах мрежа. Не носим отговорност за публикациите на потребителите! лаптопи

шах хостинг - Страницата се зареди за 0.86 секунди. Потребители online: