Начална страница Новини Турнири Профили Партии Връзки Chess online
������ �����
Схема
Статистика


Най-нов шахматист:
Richardduh

Вход

Запомни ме

Регистрация

Анкета
За или против БФШ
Да
Не
Все ми е едно.
Които и да са, пак ще са крадци.

Случайна снимка

шах

Днес е 25 Януари

Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31

Приятели

кореспондентен шах шах книга
The biggest chess database
Партньори

Expert carpet cleaeners provider in SW4 Clapham

Efbet

Футболни прогнози

Информация и линк към Bet365 - http://smartarena.net/bet365

футболни прогнози fbet.info

dominoqq daftar qq online agenqq

windsurfing



Как да вляза в bet365? Научи на http://internetzalozi.com/bet365/

ผลิตภัณฑ์รักษาสิว

อาหารเสริมผู้ชาย

For more empyrlocal consult the experts at http://empyrlocal.com

Дамско бельо

оригинални маратонки

секс шоп

именни дни Почивка
chess24.com your playground
Програма за ДОП мъже и жени / Новини-България

автор - Tihomir, 22:00 29.05.2009

img

Слънчев бряг. Броени дни преди началото на държавните отборни първенства за мъже и жени по класически шахмат стана известен и жребия за А групите на първенствата:

Програма А група - мъже

Round 1 on 2009/06/08 at 15:00

No. SNo. Team Res. Team SNo.

1 1 Lokomotiv, Plovdiv - Lukoil-Neftohimik, Burgas 8

2 2 Lokomotiv 2000, Plovdiv - CSKA, Sofia 7

3 3 Nayden Voynov, Vidin - Shumen 2005, Shumen 6

4 4 Spartak Pleven XXI, Pleven - Lokomotiv, Sofia 5


Round 2 on 2009/06/09 at 15:00

No. SNo. Team Res. Team SNo.

1 8 Lukoil-Neftohimik, Burgas - Lokomotiv, Sofia 5

2 6 Shumen 2005, Shumen - Spartak Pleven XXI, Pleven 4

3 7 CSKA, Sofia - Nayden Voynov, Vidin 3

4 1 Lokomotiv, Plovdiv - Lokomotiv 2000, Plovdiv 2


Round 3 on 2009/06/10 at 15:00

No. SNo. Team Res. Team SNo.

1 2 Lokomotiv 2000, Plovdiv - Lukoil-Neftohimik, Burgas 8

2 3 Nayden Voynov, Vidin - Lokomotiv, Plovdiv 1

3 4 Spartak Pleven XXI, Pleven - CSKA, Sofia 7

4 5 Lokomotiv, Sofia - Shumen 2005, Shumen 6


Round 4 on 2009/06/11 at 15:00

No. SNo. Team Res. Team SNo.

1 8 Lukoil-Neftohimik, Burgas - Shumen 2005, Shumen 6

2 7 CSKA, Sofia - Lokomotiv, Sofia 5

3 1 Lokomotiv, Plovdiv - Spartak Pleven XXI, Pleven 4

4 2 Lokomotiv 2000, Plovdiv - Nayden Voynov, Vidin 3


Round 5 on 2009/06/12 at 15:00

No. SNo. Team Res. Team SNo.

1 3 Nayden Voynov, Vidin - Lukoil-Neftohimik, Burgas 8

2 4 Spartak Pleven XXI, Pleven - Lokomotiv 2000, Plovdiv 2

3 5 Lokomotiv, Sofia - Lokomotiv, Plovdiv 1

4 6 Shumen 2005, Shumen - CSKA, Sofia 7


Round 6 on 2009/06/13 at 15:00

No. SNo. Team Res. Team SNo.

1 8 Lukoil-Neftohimik, Burgas - CSKA, Sofia 7

2 1 Lokomotiv, Plovdiv - Shumen 2005, Shumen 6

3 2 Lokomotiv 2000, Plovdiv - Lokomotiv, Sofia 5

4 3 Nayden Voynov, Vidin - Spartak Pleven XXI, Pleven 4


Round 7 on 2009/06/14 at 09.00

No. SNo. Team Res. Team SNo.

1 4 Spartak Pleven XXI, Pleven - Lukoil-Neftohimik, Burgas 8

2 5 Lokomotiv, Sofia - Nayden Voynov, Vidin 3

3 6 Shumen 2005, Shumen - Lokomotiv 2000, Plovdiv 2

4 7 CSKA, Sofia - Lokomotiv, Plovdiv 1



Програма A група - жени

Round 1 on 2009/06/08 at 15:00

No. SNo. Team Res. Team SNo.

1 1 Rokada, Plovdiv - Lokomotiv 2000, Plovdiv 8

2 2 CSKA, Sofia - Shah XXI, Sofia 7

3 3 Lokomotiv, Sofia - Spartak Pleven XXI, Pleven 6

4 4 Georgi Daskalov, Varna - Lokomotiv, Plovdiv 5


Round 2 on 2009/06/09 at 15:00

No. SNo. Team Res. Team SNo.

1 8 Lokomotiv 2000, Plovdiv - Lokomotiv, Plovdiv 5

2 6 Spartak Pleven XXI, Pleven - Georgi Daskalov, Varna 4

3 7 Shah XXI, Sofia - Lokomotiv, Sofia 3

4 1 Rokada, Plovdiv - CSKA, Sofia 2


Round 3 on 2009/06/10 at 15:00

No. SNo. Team Res. Team SNo.

1 2 CSKA, Sofia - Lokomotiv 2000, Plovdiv 8

2 3 Lokomotiv, Sofia - Rokada, Plovdiv 1

3 4 Georgi Daskalov, Varna - Shah XXI, Sofia 7

4 5 Lokomotiv, Plovdiv - Spartak Pleven XXI, Pleven 6


Round 4 on 2009/06/11 at 15:00

No. SNo. Team Res. Team SNo.

1 8 Lokomotiv 2000, Plovdiv - Spartak Pleven XXI, Pleven 6

2 7 Shah XXI, Sofia - Lokomotiv, Plovdiv 5

3 1 Rokada, Plovdiv - Georgi Daskalov, Varna 4

4 2 CSKA, Sofia - Lokomotiv, Sofia 3


Round 5 on 2009/06/12 at 15:00

No. SNo. Team Res. Team SNo.

1 3 Lokomotiv, Sofia - Lokomotiv 2000, Plovdiv 8

2 4 Georgi Daskalov, Varna - CSKA, Sofia 2

3 5 Lokomotiv, Plovdiv - Rokada, Plovdiv 1

4 6 Spartak Pleven XXI, Pleven - Shah XXI, Sofia 7


Round 6 on 2009/06/13 at 15:00

No. SNo. Team Res. Team SNo.

1 8 Lokomotiv 2000, Plovdiv - Shah XXI, Sofia 7

2 1 Rokada, Plovdiv - Spartak Pleven XXI, Pleven 6

3 2 CSKA, Sofia - Lokomotiv, Plovdiv 5

4 3 Lokomotiv, Sofia - Georgi Daskalov, Varna 4


Round 7 on 2009/06/14 at 09:00

No. SNo. Team Res. Team SNo.

1 4 Georgi Daskalov, Varna - Lokomotiv 2000, Plovdiv 8

2 5 Lokomotiv, Plovdiv - Lokomotiv, Sofia 3

3 6 Spartak Pleven XXI, Pleven - CSKA, Sofia 2

4 7 Shah XXI, Sofia - Rokada, Plovdiv 1

Официален сайт: http://www.chessbg.com/news.php?i=view&id=633

Подобни новини:

Мемориал "Никола Бахаров" - 20:40 05.11.2010
2-ри Открит турнир Първа Атомна - 12:09 24.05.2009
4-ти Мемориал Златко Кръстев - 12:06 24.05.2009
ДОП А и Б групи, мъже и жени - 20:50 16.05.2009
V турнир М-Тел Мастърс Джуниър - 11:47 10.05.2009
ДИП Ветерани - мъже - 13:14 04.05.2009
2-ри Опен Аристон - 12:48 11.04.2009
Блиц турнир на Морско конче - 13:07 08.09.2008
Първи кръгове на Морско конче - 13:02 08.09.2008
Започва `Морско конче` - 12:58 08.09.2008
ДИП юноши и девойки 8-18 години Смолян - 23:11 27.03.2008

Назад трябва да се регистрирате, за да пишете коментари
Бърза регистрация

Designed and Created by Tihomir Janev & Kalin © Българска шах мрежа. Не носим отговорност за публикациите на потребителите! лаптопи

шах хостинг - Страницата се зареди за 0.889 секунди. Потребители online: