Начална страница Новини Турнири Профили Партии Връзки Chess online
������ �����
Схема
Статистика


Най-нов шахматист:
PetarPe

Рожденици

Иван Чепаринов (34)

Всички рожденици

Вход

Запомни ме

Регистрация

Анкета
За или против БФШ
Да
Не
Все ми е едно.
Които и да са, пак ще са крадци.

Случайна снимка

шах

Днес е 26 Ноември

Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30

Приятели

кореспондентен шах шах книга
The biggest chess database
Партньори

Expert carpet cleaeners provider in SW4 Clapham

Efbet

Футболни прогнози

Информация и линк към Bet365 - http://smartarena.net/bet365

футболни прогнози fbet.info

dominoqq daftar qq online agenqq

windsurfing



Как да вляза в bet365? Научи на http://internetzalozi.com/bet365/

ผลิตภัณฑ์รักษาสิว

อาหารเสริมผู้ชาย

For more empyrlocal consult the experts at http://empyrlocal.com

Дамско бельо

оригинални маратонки

секс шоп

именни дни Почивка
chess24.com your playground
Много изненади в Боровец / Новини-България

автор - kalin, 11:54 02.10.2008

img

Боровец. Здравейте от Боровец, където много шахматисти се радват на прекрасно слънце и хубав планински въздух smile Може би и това беше причината за пълен с вдъхновение и борба първи кръг на отборните първенства smile

Имаше и много изнененади, като най-много впечатли победата на смятаните за аутсайдери Марица изток срещу шампионите от Локо 2000 с 4-2. Петър Лянгов направи реми с лидера им Юлиан Радуски, а на следващите дъски шампионите съвсем ги нямаше - загубиха Евгени Янев, Григор Григоров и Живко Братанов.

ЦСКА победи Бургас след победи на Неведничи, Георги Филев и Алекси Йовчев.

С другата завързана среща Борис Чаталбашев изведе до победа Локомотив София срещу Локо Пловдив smile

Спартак Плевен 21 победи очаквано Булмекс, които играха с човек по-малко...

И при жените никога не се знае - шампионките от Шах 21 загубиха от Локо 2000 след победа на Ружка Генова над Мария Велчева и 2 ремита smile ЦСКА пък победи един от другите фаворити Локо София smile

В Б-група мъже играят 13 отбора, като фаворити са Найден Войнов - Видин и Шумен 2005 smile

На Б-група жени отборите са 5 и изглеждат доста равностойни smile

Ето и всички резултати:

А-група мъже


1.1 Lokomotiv Sofia 3,5 - 2,5 8 Lokomotiv Plovdiv

1 GM Chatalbashev Boris 2579 1 : 0 IM Bojkov Dejan 2472
2 IM Ninov Nikolai 2528 ½ : ½ IM Petrov Marijan 2483
3 GM Georgiev Krum 2453 ½ : ½ IM Drenchev Petar 2443
4 GM Velikov Petar 2424 0 : 1 IM Dobrev Nanko 2408
5 IM Ivanov Jordan 2428 ½ : ½ IM Marholev Dimitar 2421
6 IM Andonov Bogomil 2328 1 : 0 Bonev Todor 2270

1.2 2 Maritsa-Iztok Radnevo 4,0 - 2,0 7 Lokomotiv 2000 Plovdiv

1 Ljangov Petar 2078 ½ : ½ GM Radulski Julian 2578
2 Mishev Liubomir 2232 1 : 0 GM Janev Evgeni 2491
3 FM Kukov Velislav 2367 1 : 0 IM Grigorov Grigor 2482
4 IM Panbukchian Valentin 2302 1 : 0 IM Bratanov Zsivko 2467
5 FM Badev Kiril 2324 ½ : ½ IM Kozhuharov Spas 2424
6 Panajotov Janko 2214 0 : 1 GM Spassov Liuben 2417

1.3 3 Lukoil-Neftohimik Burgas 1,5 - 4,5 6 CSKA Sofia

1 GM Georgiev Vladimir 2517 ½ : ½ GM Spasov Vasil 2598
2 GM Iotov Valentin 2532 0 : 1 GM Nevednichy Vladislav 2583
3 IM Vasilev Milen 2477 ½ : ½ GM Ermenkov Evgenij 2465
4 IM Karakehajov Kalin 2486 0 : 1 FM Filev Georgi 2375
5 FM Lilov Valeri 2433 ½ : ½ Stoinev Metodi 2309
6 Angelov Angel 2216 0 : 1 Jovchev Aleksi 2260

1.4 4 Bulmex V. Tarnovo 2,0 - 4,0 5 Spartak-Pleven XXI Pleven

1 IM Dimitrov Pavel 2404 0 : 1 IM Rusev Krasimir 2541
2 IM Dimitrov Radoslav 2378 0 : 1 IM Nikolov Momchil 2488
3 IM Stefanov Krasimir 2376 1 : 0 FM Milchev Nikolay 2362
4 Stojanov Svetlin 2312 - : + Mladenov Plamen 2395
5 Angelov Zvetomir 2126 1 : 0 Yordanov Nikolay 2275
6 Bozov Ahmet 2118 0 : 1 Tzekov Svetozar 2217

А-група жени

1.1 Georgi Daskalov Varna 1,0 - 2,0 8 Lokomotiv Plovdiv

1 WIM Dragomirescu Angela 2223 0 : 1 WGM Voiska Margarita 2318
2 WFM Jordanova Svetla 2207 1 : 0 WFM Danova Tanja 2125
3 Petkova Veneta 1939 0 : 1 WIM Chilingirova Pavlina 2143

1.2 2 CSKA Sofia 2,0 - 1,0 7 Lokomotiv Sofia

1 WGM Olarasu Gabriela 2297 ½ : ½ IM Collas Silvia 2352
2 WIM Gocheva Rumiana B 2180 1 : 0 WIM Genova Lyubka 2260
3 Sirkova Darena 1919 ½ : ½ Bednikova Stefi 2089

1.3 3 Vratsa 2,5 - 0,5 6 Fenix Sofia

1 WIM Bulmaga Irina 2287 1 : 0 Vladimirova Maria 2038
2 Shtereva Slaveja 2078 1 : 0 Doncheva Marinela 2036
3 Boneva Zvezdelina 1949 ½ : ½ Vladimirova Diana 1765

1.4 4 Lokomotiv 2000 Plovdiv 2,0 - 1,0 5 Shah XXI Sofia

1 WIM Genova Ruzka 2210 1 : 0 WGM Velcheva Maria 2280
2 WFM Nikolova Adriana 2281 ½ : ½ WFM Raeva Elitsa 2251
3 WFM Videnova Iva 2182 ½ : ½ Ilieva Hristina 2147

Б-група мъже

Naiden Voinov Vidin 5,0 - 1,0 Harmonia Shabla

Victory Blagoevgrad 1,0 - 5,0 Shumen 2005

Maritza Plovdiv 4,0 - 2,0 Juri Benderev Pernik

Slavia Sofia 1,0 - 5,0 Georgi Daskalov Varna

OBSK Pazardjik 5,5 - 0,5 Slivnishki Geroi Slivnica

Progres Lovetch 2,5 - 3,5 Abritus Razgrad

Svilengrad 2004 почива

Б-група жени

Rokada Plovdiv 1,5 - 1,5 Victory Blagoevgrad

Spartak Plovdiv 1,5 - 1,5 Naiden Voinov Vidin

Spartak Pleven XXI почива

До скоро smile



Официален сайт: http://www.chessmix.com/bulteam08/

Подобни новини:

Завършиха отборните първенства - 21:54 07.10.2008
3 кръга в Боровец - 22:18 03.10.2008
Елица Раева с 9/11 - 15:22 24.03.2008
гм Васил Спасов шампион на България за мъже - 15:01 24.03.2008

Назад трябва да се регистрирате, за да пишете коментари
Бърза регистрация

Designed and Created by Tihomir Janev & Kalin © Българска шах мрежа. Не носим отговорност за публикациите на потребителите! лаптопи

шах хостинг - Страницата се зареди за 0.854 секунди. Потребители online: