Начална страница Новини Турнири Профили Партии Връзки Chess online
������ �����
Схема
Статистика


Най-нов шахматист:
Rbwnild

Вход

Запомни ме

Регистрация

Анкета
За или против БФШ
Да
Не
Все ми е едно.
Които и да са, пак ще са крадци.

Случайна снимка

шах

Днес е 21 Януари

Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31

Приятели

кореспондентен шах шах книга
The biggest chess database
Партньори

Expert carpet cleaeners provider in SW4 Clapham

Efbet

Футболни прогнози

Информация и линк към Bet365 - http://smartarena.net/bet365

футболни прогнози fbet.info

dominoqq daftar qq online agenqq

windsurfing



Как да вляза в bet365? Научи на http://internetzalozi.com/bet365/

ผลิตภัณฑ์รักษาสิว

อาหารเสริมผู้ชาย

For more empyrlocal consult the experts at http://empyrlocal.com

Дамско бельо

оригинални маратонки

секс шоп

именни дни Почивка
chess24.com your playground
Изненади в Слънчев Бряг / Новини-България

автор - Tihomir, 20:31 10.09.2008

img

Слънчев Бряг. След третия ден на опена "Георгиев - Кесаровски" в Слънчев Бряг се получиха няколко приятни изненади. В третия кръг фм Елица Раева надигра мм Милен Василев и вицешампионът за тази година сложи оръжие. Няколко маси по-назад фм Светла Йорданова спечели с черните срещу мм Радослав Димитров. В този кръг останалите фаворити (мм Красимир Русев, гм Евгени Янев, гм Крум Георгиев) записаха очаквани победи.
Следобяд се проведе четвъртия кръг на надпреварата. Нова победа записа Красимир Русев този път срещу фм Валери Лилов. На втора маса мм Спас Кожухаров загуби от гм Евгени Янев, а на трета маса фм Светла Йорданова спечели срещу гм Крум Георгиев.
Продължава силното женско представяне в турнира smile

Ето и временното класиране след 3-ти кръг:

Rank     Name                         IRtg FED Pts BH. BH. vict Fide 
1 IM Rusev Krasimir 2508 BUL 3,0 2,0 5,0 3 6,0
GM Janev Evgeni 2502 BUL 3,0 2,0 5,0 3 6,0
GM Georgiev Krum 2466 BUL 3,0 2,0 5,0 3 6,0
IM Bratanov Zsivko 2446 BUL 3,0 2,0 5,0 3 6,0
GM Petkov Vladimir 2423 BUL 3,0 2,0 5,0 3 6,0
FM Lilov Valeri 2382 BUL 3,0 2,0 5,0 3 6,0
IM Todorov Ognjan 2313 BUL 3,0 2,0 5,0 3 6,0
WFM Raeva Elitsa 2307 BUL 3,0 2,0 5,0 3 6,0
9 Todorov Momchil 2237 BUL 3,0 1,5 4,5 3 6,0
10 IM Kozhuharov Spas 2412 BUL 3,0 1,5 4,5 3 6,0
11 WFM Jordanova Svetla 2168 BUL 3,0 1,5 4,0 3 6,0
12 IM Nikolov Sasho 2398 BUL 2,5 2,0 6,0 2 5,5
13 FM Bedouin Xavier 2365 FRA 2,5 2,0 5,5 2 5,5
IM Vasovski Nikola 2325 MKD 2,5 2,0 5,5 2 5,5
15 Papadakis Michalis 2102 GRE 2,5 2,0 4,5 2 5,5
Nikolov Jordan 2096 BUL 2,5 2,0 4,5 2 5,5
17 IM Manolov Ivan 2246 BUL 2,5 1,5 5,0 2 5,5
18 FM Pantev Veselin 2380 BUL 2,5 1,5 4,5 2 5,0
19 FM Kukov Velislav 2377 BUL 2,5 1,5 4,0 2 5,0
20 FM Vyskocil Neklan 2340 CZE 2,5 1,5 3,5 2 4,5
21 IM Boguszlavszkij Jevgenyij 2272 HUN 2,5 1,0 4,0 2 5,0
22 GM Ermenkov Evgenij 2463 PLE 2,5 0,5 2,5 2 4,5
23 IM Vasilev Milen 2479 BUL 2,0 2,0 6,0 2 5,0
IM Dimitrov Radoslav 2400 BUL 2,0 2,0 6,0 2 5,0
IM Mitkov Marjan 2382 MKD 2,0 2,0 6,0 2 5,0
FM Lisko Frantisek 2279 SVK 2,0 2,0 6,0 2 5,0
Stoinev Metodi 2278 BUL 2,0 2,0 6,0 2 5,0
28 Stankovic Milos 2155 SRB 2,0 2,0 5,5 2 5,0
Armstrong Malcolm J 2077 ENG 2,0 2,0 5,5 2 5,0
30 GM Stanojoski Zvonko 2514 MKD 2,0 2,0 5,5 1 4,5
31 Koelbl Wolfgang 1909 GER 2,0 2,0 5,5 1 4,5
32 IM Orev Petar 2207 BUL 2,0 2,0 5,5 1 4,0
33 Ivanov L Stojan 2099 BUL 2,0 2,0 5,0 1 4,5
34 Baroudas Ioannis 0 GRE 2,0 2,0 5,0 1 3,5
35 Kushev Spas 0 BUL 2,0 1,5 6,0 2 4,0
36 WIM Kulovana Eva 2302 CZE 2,0 1,5 5,5 2 5,0
37 FM Arnaudov G Petar 2311 BUL 2,0 1,5 5,5 2 5,0
38 IM Dancevski Orce 2441 MKD 2,0 1,5 5,5 2 4,0
39 FM Andonovski Ljubisa 2300 MKD 2,0 1,5 5,0 1 4,0
Vlashki Nino 2226 BUL 2,0 1,5 5,0 1 4,0
41 IM Drenchev Petar 2450 BUL 2,0 1,5 4,5 1 4,0
42 Bonev Todor 2272 BUL 2,0 1,0 5,0 2 5,0
43 Mlynek Petr 2222 CZE 2,0 1,0 5,0 2 4,0
FM Vachev Vladimir 2206 BUL 2,0 1,0 5,0 2 4,0
Lilov Valeri P 2184 BUL 2,0 1,0 5,0 2 4,0
46 Ivanov Stoijan 2239 BUL 2,0 1,0 4,5 2 5,0
47 IM Stamenkov Vanco 2340 MKD 2,0 1,0 4,5 2 4,0
FM Dinev Dejan 2312 MKD 2,0 1,0 4,5 2 4,0
Kirov Dimitar 2097 BUL 2,0 1,0 4,5 2 4,0
50 Panajotov Janko 2219 BUL 2,0 1,0 4,5 2 4,0
WIM Zlatanova Emilia 2094 BUL 2,0 1,0 4,5 2 4,0
52 FM Pezelj Novak 2334 SRB 2,0 1,0 4,5 2 3,0
Pezelj Sinisa 2024 SRB 2,0 1,0 4,5 2 3,0
54 IM Dimitrov Pavel 2415 BUL 2,0 1,0 4,0 2 4,0
IM Popov Petar 2290 BUL 2,0 1,0 4,0 2 4,0
WFM Videnova Iva 2211 BUL 2,0 1,0 4,0 2 4,0
57 Ljangov Petar 2164 BUL 2,0 1,0 4,0 2 4,0
Mitrev Kiril 2094 BUL 2,0 1,0 4,0 2 4,0
59 Radusinovic Lazar 2135 SRB 2,0 1,0 4,0 2 3,0
60 Lausman Petr 2075 CZE 2,0 1,0 3,5 2 4,0
Sladek Vladislav 2071 CZE 2,0 1,0 3,5 2 4,0
62 Asparuhov Parvan 2119 BUL 2,0 1,0 3,5 2 4,0
63 Georgiev Steljan 2121 BUL 2,0 1,0 3,5 2 4,0
Milonakis Georgios 2099 GRE 2,0 1,0 3,5 2 4,0
65 FM Badev Kiril 2337 BUL 2,0 1,0 3,5 2 3,0
66 Vladimirov Vladimir 2254 MKD 2,0 1,0 3,5 1 4,5
67 IM Pisk Petr 2354 CZE 2,0 1,0 3,5 1 3,5
Todorov Emil 2190 BUL 2,0 1,0 3,5 1 3,5
69 Bochev Krasimir 2123 BUL 2,0 1,0 3,0 2 4,0
70 FM Filev Georgi 2395 BUL 2,0 1,0 3,0 2 3,0
71 Angelov Zvetomir 2121 BUL 2,0 0,5 3,5 2 4,0
72 Dimitrov Dejan 2068 BUL 2,0 0,5 3,0 2 3,0
73 Kounalakis Evryklis 2120 GRE 1,5 2,5 5,0 1 4,0
74 Papazov Sotir 1879 BUL 1,5 2,0 6,0 1 3,5
75 Bocheva Margarita 1877 BUL 1,5 2,0 5,5 1 4,0
76 Jordanov Nikolay 2232 BUL 1,5 2,0 5,0 1 4,0
77 Ivanov Borislav 1889 BUL 1,5 2,0 5,0 1 2,5
78 Janev Pavel 1958 BUL 1,5 2,0 4,5 1 2,5
Valev Valentin 1721 BUL 1,5 2,0 4,5 1 2,5
Ninchev Daniel 0 BUL 1,5 2,0 4,5 1 2,5
81 Bozov Ahmet 2140 BUL 1,5 1,5 4,5 1 3,5
82 Angelov Angel 2235 BUL 1,5 1,5 4,0 1 2,5
83 Sofranov Velizar 2015 BUL 1,5 1,5 4,0 1 2,5
84 Brauer Christian 2140 GER 1,5 0,5 3,5 1 3,5
Jiruse Josef 2133 CZE 1,5 0,5 3,5 1 3,5
86 Ivanov Daniel 1758 BUL 1,5 0,5 3,0 1 2,0
87 Chalakov Svetlan 0 BUL 1,0 2,5 5,5 1 1,0
88 Todorov Angel 1873 BUL 1,0 2,5 5,0 1 2,0
89 Petrov Simeon 2011 BUL 1,0 2,0 6,0 1 3,0
90 Kolev T Atanas 2035 BUL 1,0 2,0 6,0 1 2,0
91 Kukov Andrej 2042 BUL 1,0 2,0 6,0 0 2,5
92 Bratimirova Dimitrinka 2046 BUL 1,0 2,0 5,5 1 2,0
93 Koelbl Ines 0 GER 1,0 2,0 5,0 1 3,0
94 Stefanova Milena 2047 BUL 1,0 2,0 5,0 1 2,0
Demeridis Nikolaos 1664 GRE 1,0 2,0 5,0 1 2,0
Zhelyazkov Vergil 0 BUL 1,0 2,0 5,0 1 2,0
Nikolov Radoslav 0 BUL 1,0 2,0 5,0 1 2,0
98 IM Yermishin Viktor 2344 RUS 1,0 2,0 5,0 1 2,0
Reis Nurettin 1987 TUR 1,0 2,0 5,0 1 2,0
Ivanov Ljubomir 1977 BUL 1,0 2,0 5,0 1 2,0
101 Draganova Petranka 2023 BUL 1,0 2,0 5,0 1 2,0
Puobis Jozef 2020 SVK 1,0 2,0 5,0 1 2,0
Danek Pavel 2015 CZE 1,0 2,0 5,0 1 2,0
Tsakov Petar 1993 BUL 1,0 2,0 5,0 1 2,0
Ochkov Radoslav 1844 BUL 1,0 2,0 5,0 1 2,0
106 Sirkova Darena 1804 BUL 1,0 2,0 4,5 1 3,0
107 Marinc Damir 2015 SLO 1,0 2,0 4,5 1 2,0
Atanasov Viktor 1851 BUL 1,0 2,0 4,5 1 2,0
Kosturski Ivan 1692 BUL 1,0 2,0 4,5 1 2,0
110 Mishkovski Lubomir 1984 BUL 1,0 2,0 4,5 1 2,0
111 Stefanov Evtim 0 BUL 1,0 2,0 4,5 1 1,0
Georgiev Ivan 0 BUL 1,0 2,0 4,5 1 1,0
113 Tsonev Bozhidar 0 BUL 1,0 2,0 4,5 0 2,0
114 Sarmir Milos 2079 SVK 1,0 2,0 4,0 1 3,0
115 Maneva Ani 2004 BUL 1,0 2,0 4,0 1 2,0
Chervenkov Dinko 1892 BUL 1,0 2,0 4,0 1 2,0
Hatipoglu Metin 1860 TUR 1,0 2,0 4,0 1 2,0
Todorov Petar G 1709 BUL 1,0 2,0 4,0 1 2,0
119 Velev Iossif 0 BUL 1,0 2,0 4,0 1 1,0
120 Zelenka Jaroslav 2068 CZE 1,0 1,5 5,5 1 2,0
121 Elez Nikola 2092 SRB 1,0 1,5 4,0 1 3,0
122 Gostimir Hana 1664 SRB 1,0 1,5 4,0 1 1,0
123 Pandelias Emmanouil 2053 GRE 1,0 1,0 4,0 1 1,0
Getov Valeri 1860 BUL 1,0 1,0 4,0 1 1,0
125 Georgiev Emil 0 BUL 1,0 1,0 3,0 1 1,0
Hristova Milica 0 BUL 1,0 1,0 3,0 1 1,0
Benes Dan 0 CZE 1,0 1,0 3,0 1 1,0
Slavov Hristo 0 BUL 1,0 1,0 3,0 1 1,0
129 Bucek Eduard 2046 SVK 0,5 2,5 6,5 0 1,5
130 Sotirov Ilia 0 BUL 0,5 2,0 4,5 0 0,5
131 Daskalov Dimitar 0 BUL 0,5 1,5 5,0 0 1,5
132 Jordanov Kristian 0 BUL 0,5 1,5 4,5 0 1,5
133 Petruzalek Radim 0 CZE 0,5 1,5 4,5 0 1,0
134 Gluhovski Damian 0 BUL 0,5 1,5 4,5 0 0,5
135 Koelbl Jonathan 0 GER 0,5 1,5 4,0 0 1,5
136 Valev Dimitar 0 BUL 0,5 1,0 3,5 0 0,5
Ivanov Iliyan 0 BUL 0,5 1,0 3,5 0 0,5
Michelakis Evaggelos 0 GRE 0,5 1,0 3,5 0 0,5
Moyseev Martin 0 BUL 0,5 1,0 3,5 0 0,5
Pantev Tsvetelin 0 BUL 0,5 1,0 3,5 0 0,5
Savov Zhelyazko 0 BUL 0,5 1,0 3,5 0 0,5
142 IM Panbukchian Valentin 2302 BUL 0,0 1,5 4,5 0 0,0
Konstantinomanolakis Stavros 0 GRE 0,0 1,5 4,5 0 0,0
144 Georgiev Plamen 0 BUL 0,0 1,0 4,5 0 0,0
Mihalev Denislav 0 BUL 0,0 1,0 4,5 0 0,0
Panayotov Tomas 0 BUL 0,0 1,0 4,5 0 0,0
147 Haralambiev David 0 BUL 0,0 1,0 4,0 0 0,0
Kovachev Radoslav 0 BUL 0,0 1,0 4,0 0 0,0
Lazarov Vasil 0 BUL 0,0 1,0 4,0 0 0,0
Nikl Ludek 0 CZE 0,0 1,0 4,0 0 0,0
Penev Milko 0 BUL 0,0 1,0 4,0 0 0,0
152 Ivanov Stefan 0 BUL 0,0 1,0 3,5 0 0,0
Maser Pavel 0 CZE 0,0 1,0 3,5 0 0,0
154 Radev Petar 0 BUL 0,0 1,0 3,0 0 0,0



Официален сайт: http://www.sunnybeach-chess.com/

Подобни новини:

8-ми мемориал Георгиев-Кесаровски - 16:46 01.07.2009
Завърши Георгиев- Кесаровски - 15:31 14.09.2008
Красимир Русев печели Кесаровски - 12:56 14.09.2008
Живко Братанов запази преднината си - 23:50 13.09.2008
Нов лидер в Слънчев бряг - 0:20 13.09.2008
Красимир Русев лидер в Слънчев бряг - 23:21 11.09.2008
Резултати от Георгиев - Кесаровски - 10:05 10.09.2008
Започна Георгиев- Кесаровски - 14:17 09.09.2008
Седми Мемориал Георгиев Кесаровски - 18:31 04.09.2008
СЕДМИ МЕМОРИАЛ ГЕОРГИЕВ КЕСАРОВСКИ - 14:51 09.06.2008

Назад трябва да се регистрирате, за да пишете коментари
Бърза регистрация

Designed and Created by Tihomir Janev & Kalin © Българска шах мрежа. Не носим отговорност за публикациите на потребителите! лаптопи

шах хостинг - Страницата се зареди за 5.825 секунди. Потребители online: