Най-нов шахматист:
Lesliehaumb
Регистрация
За или против БФШ |
Днес е 18 Април |
||||||
Пн | Вт | Ср | Чт | Пт | Сб | Нд |
1 | ||||||
2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 |
9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 |
16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 |
23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 |
30 |
Expert carpet cleaeners provider in SW4 Clapham
Efbet
Футболни прогнози
Информация и линк към Bet365 - http://smartarena.net/bet365
футболни прогнози fbet.info
dominoqq daftar qq online agenqq
windsurfing
Как да вляза в bet365? Научи на http://internetzalozi.com/bet365/
ผลิตภัณฑ์รักษาสิว
อาหารเสริมผู้ชาย
For more empyrlocal consult the experts at http://empyrlocal.com
Дамско бельо
оригинални маратонки
секс шоп
|
|
Боровец. Завършиха отборните първенства до 16 години в Боровец Крайно класиране Момчета: 1. Плевен 21 2. Енергия 21 Добрич 3. Г. Даскалов Варна 4. Ивис София 5. Шумен 2005 6. Каиса Варна 7. Виктори Благоевград 8. СЦШ София 9. Спартак Плевен 21 10.Червен бряг 11.Прогрес Ловеч 12.Локомотив Мездра 13.Казанлък Казанлък 14.Марек Дупница Победител на 1 дъска: Стоян Иванов (Г. Даскалов) 7/7 Победител на 2 дъска: Александър Иванов (СЦШ) 7/7 Победител на 3 дъска: Стефан Фотев (Виктори) 6,5/7 Победител на 4 дъска: Михаил Николов (Плевен 21) 5,5/7 Момичета: 1. ЦСКА 2. Виктори 3. Плевен 21 4. Г. Даскалов 5. Бадев София 6. Спартак Плевен 21 7. Ивис София 8. Червен бряг 9. Кюстендил 10.Марек Дупница Победител на 1 дъска - Ани Крумова (Г. Даскалов) 7/7 Победител на 2 дъска - Йоана Костурска (Ивис) 6,5/7 Победител на 3 дъска - Яна Цакова (Спартак Плевен 21) 6/7 Поздравления на организаторите от ШК Ивис за наистина перфектната организация на турнира |
|
Назад трябва да се регистрирате, за да пишете коментари
Бърза регистрация
Класиране
Гранд при Йермук
СП до 20 години
1. Цекова (1879)
2. Янков (1870)
3. Стефанов (1867)
4. Генчев (1856)
5. Тодоров (1855)
6. Цветанов (1848)
7. Димитров (1826)
8. Йорданов (1820)
9. Методиев (1781)
10. Пенева (1775)
11. Шентов (1770)
12. Коловски (1767)
13. Любомирова (1748)
14. Крумов (1748)
15. Балтов (1700)
Oще известни играчи
1. Виктория Цекова
2. Кристиян Янков
3. Борис Стефанов
4. Евгени Генчев
5. Явор Тодоров