Начална страница Новини Турнири Профили Партии Връзки Chess online
Схема
Статистика


Най-нов шахматист:
steklodeloch

Вход

Запомни ме

Регистрация

Анкета
За или против БФШ
Да
Не
Все ми е едно.
Които и да са, пак ще са крадци.

Случайна снимка

шах

Днес е 23 Септември

Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30

Приятели

кореспондентен шах шах книга
The biggest chess database
Партньори

BgBets

Efbet

Expert carpet cleaeners provider in SW4 Clapham

bet365 регистрация

Печат на Флаери - Flyer.BG

Efbet

Футболни прогнози

Информация и линк към Bet365 - http://smartarena.net/bet365



Стоки Nike

Как да вляза в bet365? Научи на http://internetzalozi.com/bet365/

ผลิตภัณฑ์รักษาสิว

อาหารเสริมผู้ชาย

именни дни Почивка
chess24.com your playground
Мач Крамник - Ананд / Новини-Свят

автор - Tihomir, 14:51 04.09.2008

img

Бонн. Вишванатан Ананд и Владимир Крамник ще играят мач за определяне на финалиста за световната титла по класически шахмат. Двамата ще изиграят 12 партии на контрола: 2 часа на състезател за 40 хода, 1 час за следващите 20 хода и 15 мин + 30сек. за оставащите ходове.

Ето и програмата на мач-турнира:

Game 1 Tuesday October 14 3 p.m.
Game 2 Wednesday October 15 3 p.m.
Game 3 Friday October 17 3 p.m.
Game 4 Saturday October 18 3 p.m.
Game 5 Monday October 20 3 p.m.
Game 6 Tuesday October 21 3 p.m.
Game 7 Thursday October 23 3 p.m.
Game 8 Friday October 24 3 p.m.
Game 9 Sunday October 26 3 p.m.
Game 10 Monday October 27 3 p.m.
Game 11 Wednesday October 29 3 p.m.
Game 12 Friday October 31 3 p.m.
Tiebreak Sunday November 02 3 p.m.



Официален сайт: http://www.uep-worldchess.com/

Подобни новини:

Ананд 6.5 - 4.5 Крамник - 20:37 29.10.2008
Крамник победи Ананд! - 23:43 27.10.2008
Реми Ананд - Крамник - 21:45 26.10.2008
Крамник - Ананд ново реми - 0:58 25.10.2008
Крамник - Ананд реми - 19:28 23.10.2008
И отново Ананд! - 21:23 21.10.2008
Aнанд помете Крамник - 19:12 20.10.2008
Ананд - Крамник реми - 18:36 18.10.2008
Крамник - Ананд 0-1 - 2:17 18.10.2008
Ананд - Крамник ново реми - 21:36 15.10.2008
Крамник 1/2 Ананд - 20:02 14.10.2008
Мач Крамник - Ананд - 8:05 02.08.2008

Назад трябва да се регистрирате, за да пишете коментари
Бърза регистрация

Designed and Created by Tihomir Janev & Kalin © Българска шах мрежа. Не носим отговорност за публикациите на потребителите! лаптопи

шах хостинг - Страницата се зареди за 0.408 секунди. Потребители online: