Начална страница Новини Турнири Профили Партии Връзки Chess online
������ �����
Схема
Статистика


Най-нов шахматист:
TerryKag

Вход

Запомни ме

Регистрация

Анкета
За или против БФШ
Да
Не
Все ми е едно.
Които и да са, пак ще са крадци.

Случайна снимка

шах

Днес е 5 Юли

Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31

Приятели

кореспондентен шах шах книга
The biggest chess database
Партньори

Expert carpet cleaeners provider in SW4 Clapham

Efbet

Футболни прогнози

Информация и линк към Bet365 - http://smartarena.net/bet365

футболни прогнози fbet.info

dominoqq daftar qq online agenqq

windsurfing



Стоки Nike

Как да вляза в bet365? Научи на http://internetzalozi.com/bet365/

ผลิตภัณฑ์รักษาสิว

อาหารเสริมผู้ชาย

For more empyrlocal consult the experts at http://empyrlocal.com

Дамско бельо

оригинални маратонки

именни дни Почивка
chess24.com your playground
Резултати от `Надеждите на света` / Новини-Свят

автор - Tihomir, 8:03 01.07.2008

img

Варна.






















































































































































Under
16
Round
2 on 2008/06/30 at 15:00
Bo. SNo. Name Pts Res. Pts Name SNo.
1 6 Kisel Nikita 1 0 - 1 1 FM Fedoseev Vladimir 1
2 2 Kuchkin Maksjm 1 1 - 0 1 Baciu Diana 5
3 3 Sychev Klementy 1 1 - 0 1 Janev Pavel 7
4 4 Monev Alexander 1 1 - 0 1 Rudenkov Sergei 9
5 8 Davidchik Alexandr 1 1 - 0 0 Bejcheva Mirena 11
6 10 Krumov Georgi 0 1 - 0 0 Ivanova Gergana 15
7 16 Terziev Boris 0 0 - 1 0 Hadzhijski Nikolaj 13
8 14 Hristov Alexander 0 0 - 1 0 Yankova Katrin 17



































































































































































Under
14
Round
2 on 2008/06/30 at 15:00
Bo. SNo. Name Pts Res. Pts Name SNo.
1 1 Savitski Andrei 1 1 - 0 1 Boztuna Mehmet 9
2 14 Lyubarov Mark 1 Ѕ - Ѕ 1 Burshanov Mikhail 2
3 3 Ziaziulkina Nastassia 1 1 - 0 1 Rodina Natalia 17
4 18 Semenok Sergei 1 1 - 0 1 Hrenovski Dennis 6
5 5 Zenkovich Evgeni Ѕ 1 - 0 Ѕ Dagli Ozde 10
6 20 Tsvetanova Kamelia Ѕ 0 - 1 Ѕ Ozcay Cisem 15
7 12 Ivanov Ivan 0 0 - 1 0 Vassilenko Ilya 4
8 7 Mamaliga Laurentiu 0 + - - 0 Kaputo Alexandro 13
9 16 Raychev Rostislav 0 1 - 0 0 Ataoglu Buse 8
10 19 Tosunoglu Huseyin 0 1 - 0 0 Grigorov Emilijan 11











































































































































































































































































Under
12
Round
2 on 2008/06/30 at 15:00
Bo. SNo. Name Pts Res. Pts Name SNo.
1 2 Styazhkina Anna 1 0 - 1 1 Neviaselaya Maryia 1
2 27 Pukhovskaya Irina 1 0 - 1 1 Dragieva Denitza 5
3 6 Raischi Ion 1 Ѕ - Ѕ 1 Peev Georgi 24
4 7 Filatov Semen 1 1 - 0 1 Pismerova Olga 26
5 29 Semenok Iliya 1 1 - 0 1 Birmistrau Evgeny 9
6 12 Dobronravina Anna 1 0 - 1 1 Subbotsky Mikhail 32
7 35 Zakrjevskiy Vladislav 1 Ѕ - Ѕ 1 Dziadkov Mikita 14
8 31 Solmaz Ali 1 1 - 0 1 Kostov Kalojan 17
9 18 Kudaev Kiril Ѕ 0 - 1 Ѕ Bozoglu Eray Dursun 3
10 20 Mikhnenko Nikita Ѕ 1 - 0 Ѕ Vladyko Vladislav 34
11 4 Zhuk Ilya 0 Ѕ - Ѕ 0 Mayorova Nadezhda 19
12 8 Andonov Georgi 0 Ѕ - Ѕ 0 Ozcay Irem Naziyet 22
13 10 Blokhin Svjatoslav 0 0 - 1 0 Sehitoglulari Halil 28
14 16 Kirikkale Kivilcim 0 Ѕ - Ѕ 0 Dichev Dragomir 11
15 21 Nikolov Kalojan 0 0 - 1 0 Dzhoshkun Oleksandr 13
16 25 Penkov Boris 0 0 - 1 0 Harutoglu Halil 15
33 Vanas Farid 0 1 - - Bye












































































































































































































































































Under
10
Round
2 on 2008/06/30 at 15:00
Bo. SNo. Name Pts Res. Pts Name SNo.
1 1 Emdin Mark 1 1 - 0 1 Raischi Mihaela 25
2 2 Andrei Ionica 1 0 - 1 1 Sazci Gensay 27
3 3 Arakeljan Karen 1 1 - 0 1 Todorov Kalin 33
4 28 Shivacheva Donika 1 + - - 1 Artemov Victor 4
5 31 Solmaz Murathan 1 0 - 1 1 Djatlov Svjatoslav 6
6 9 Gotin Evgeniy 1 0 - 1 1 Vasova Mariya 35
7 32 Sverdlov Mikhail 1 0 - 1 1 Hristov Nikolaj 10
8 36 Vatansever Berk 1 1 - 0 1 Kalabukhov Daniil 14
9 41 Zograbyan David 1 1 - 0 1 Karimova Elisaveta 18
10 19 Kazakova Kseniya 1 0 - 1 1 Vatansever Buse 37
11 5 Chuldov Nikita 0 0 - 1 Ѕ Lapatsik Nikita 20
12 40 Zmushko Filipp Ѕ 1 - 0 0 Dmitrova Kostadinka 7
13 24 Pisarev Alexander 0 0 - 1 0 Iliev Ivelin 12
14 13 Ismail Tamer 0 0 - 1 0 Petkov Simeon 23
15 15 Kambolov Arkadij 0 1 - 0 0 Rygikovskiy Vadim 26
16 30 Shoshin Valeriy 0 1 - 0 0 Karasevich Timofej 16
17 17 Karimov Sultan 0 Ѕ - Ѕ 0 Yaguzhinskaya Alina 39
18 34 Ushakova Ekaterina 0 0 - 1 0 Maslov Ivan 21
38 Voloshin Pavel 0 1 - - Bye























































































































































































































































































Under
8
Round
2 on 2008/06/30 at 15:00
Bo. SNo. Name Pts Res. Pts Name SNo.
1 1 Amsharinskiy Kirill 1 0 - 1 1 Petkova Nadezhda 28
2 29 Petrenko Dmitriy 1 1 - 0 1 Anikin Igor 2
3 31 Petrov Marin 1 0 - 1 1 Dichev Kaloyan 4
4 5 Dimitrov Krasen 1 0 - 1 1 Povalyaev Mikhail 32
5 34 Sazci Bilgen 1 1 - 0 1 Egorushkin Anton 6
6 9 Firtinaer Nihat 1 1 - 0 1 Tarkhanov Vsevolod 36
7 35 Stoilov Petar 1 0 - 1 1 Iliev Ioan 13
8 38 Usukevich Iliya 1 1 - 0 1 Kashcheev Maxim 17
9 19 Kazantsev Kirill 1 1 - 0 1 Vojtekhovskiy Evgeni 40
10 41 Ziaziulkin Pavel 1 0 - 1 1 Navrodskiy Boris 24
11 3 Bayyurt Izge 0 1 - 0 0 Kucuk Dogukan 20
12 7 Elishakov Daniil 0 + - - 0 Marinchev Andrey 21
13 23 Minkov Svetlin 0 0 - 1 0 Emdin Grigory 8
14 25 Nikitina Maria 0 1 - 0 0 Glebova Anastasiya 10
15 11 Gosteeva Ulyana 0 1 - 0 0 Mikhaylyukov Georgy 22
16 14 Ivanov Stefan 0 0 - 1 0 Oreshkina Victoria 26
17 27 Peev Kalojan 0 1 - 0 0 Karpov Ivan 15
18 16 Karpov Vladimir 0 1 - 0 0 Petrenko Yurii 30
19 18 Kazanov Arkadij 0 1 - 0 0 Rogach Ivan 33
37 Tsvetkov Fedor 0 1 - - Bye



Официален сайт: http://www.estcc08.110mb.com

Подобни новини:

Николай Христов спечели `Надеждите на света` до 10г. - 16:45 06.07.2008
Преди последния кръг - 8:41 28.06.2008
Шахматен фестивал във Варна - 14:00 26.06.2008
Пети открит европейски фестивал `Надеждите на света` - 14:59 20.06.2008
3-то Европейско п-во за училищни отбори - 14:07 20.06.2008

Назад трябва да се регистрирате, за да пишете коментари
Бърза регистрация

Designed and Created by Tihomir Janev & Kalin © Българска шах мрежа. Не носим отговорност за публикациите на потребителите! лаптопи

шах хостинг - Страницата се зареди за 3.656 секунди. Потребители online: