Начална страница Новини Турнири Профили Партии Връзки Chess online
������ �����
Схема
Статистика


Най-нов шахматист:
RavzJofIcose

Вход

Запомни ме

Регистрация

Анкета
За или против БФШ
Да
Не
Все ми е едно.
Които и да са, пак ще са крадци.

Случайна снимка

шах

Днес е 23 Септември

Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30

Приятели

кореспондентен шах шах книга
The biggest chess database
Партньори

Expert carpet cleaeners provider in SW4 Clapham

Efbet

Футболни прогнози

Информация и линк към Bet365 - http://smartarena.net/bet365

футболни прогнози fbet.info



Стоки Nike

Как да вляза в bet365? Научи на http://internetzalozi.com/bet365/

ผลิตภัณฑ์รักษาสิว

อาหารเสริมผู้ชาย

For more empyrlocal consult the experts at http://empyrlocal.com

Дамско бельо

оригинални маратонки

именни дни Почивка
chess24.com your playground
Завърши веригата в Шумен / Новини-България

автор - Tihomir, 11:25 21.12.2009

img

Шумен. На 19-ти и 20-ти декември се проведе последния турнир от веригата за Купа "Цитадела". 1-3 място разделиха Тихомир Янев, Ивайло Енчев и Тодор Галунов.

Крайно класиране:


НА ИМЕ / ФАМИЛИЯ КЛУБ ЕЛО ТО БМ БУ
1 I мс Тихомир ЯНЕВ Каиса 2353 5,5 24,5 33,0
2 II фм Ивайло ЕНЧЕВ Абритус 2457 5,5 24,0 32,5
3 III фм Тодор ГАЛУНОВ Хармония 2377 5,5 23,5 31,5
4 IV мс Минко ШИШКОВ Варна 2331 5,0 24,5 33,5
5 V мм Атанас ДИМИТРОВ Шумен 2005 2361 5,0 21,0 29,5
6 VI мс Антон АВРАМОВ Шумен 2005 2175 5,0 20,5 29,0
7 VII мс Ангел ЯНАЧКОВ Шумен 2005 2259 5,0 18,0 25,0
8   мс Бисер ГЕОРГИЕВ ЦСКА 2310 4,5 22,0 30,0
9   мс Христо ИВЕЛИНОВ Варна 2292 4,5 21,0 29,5
10   Деян ДИМИТРОВ Шумен 2005 2147 4,5 20,5 26,5
11   Димитър ТОДОРОВ Шумен 2005 1849 4,5 16,5 22,5
12 S60 мс Иво ВЛАДИМИРОВ Абритус 2149 4,0 22,0 30,0
13 U16 Цвета ГАЛУНОВА Виктори 1998 4,0 20,5 29,0
14   Йоана ЙОРДАНОВА Шумен 2005 1805 4,0 20,5 29,0
15   Боян АНГЕЛОВ Шумен 2005 2118 4,0 19,0 27,0
16 U12 Ивелин ИЛИЕВ Варна 1559 4,0 17,5 25,0
17 U16 Радостин РАФАИЛОВ Шумен 2005 1751 4,0 17,5 24,5
18 U16 Мария МИЛАНОВА Шумен 2005 1875 4,0 16,0 23,0
19   Красен НИКОЛОВ Варна 1989 3,5 20,0 27,0
20   Камен ТАЧЕВ Георги Даскалов 1618 3,5 18,0 24,5
21   Георги ДЗАНЕВ Абритус 2031 3,5 17,0 23,5
22 U12 Борис ИВАНОВ Шумен 2005 1572 3,5 15,0 20,5
23   Константин БАНУШЕВ гр.София   3,5 15,0 20,0
24 U16 Александър ДИМИТРОВ Шумен 2005 1805 3,0 18,5 25,5
25 S60 Емил ТОДОРОВ Шумен 2005 1909 3,0 18,5 25,0
26   Иван ГЕОРГИЕВ Шумен 2005 1830 3,0 16,0 23,0
27   Пламен ПЕТКОВ Шумен 2005 1738 3,0 13,5 19,0
28 U12 Драгомир ДИЧЕВ Варна 1723 3,0 13,0 19,0
29 U12 Джулиана КОЛЕВА Шумен 2005 1733 3,0 12,5 18,0
30 S60 Любен ДЖАМБАЗОВ Гамбит 1805 2,5 15,5 22,5
31 U12 Боряна ПЕТРОВА Шумен 2005 1635 2,5 15,5 21,0
32 U16 Арзу ИЛИЯЗОВА Шумен 2005   2,5 15,5 20,5
33 S60 Иван ИЛИЙКОВ ВТШК-1927 2024 2,5 14,5 20,0
34 U12 Надежда ПЕТКОВА Варна 1505 2,5 13,5 19,0
35 U12 Александър КОСЕВ Шумен 2005   2,5 13,5 18,5
36 U12 Димитър МИРЧЕВ Шумен 2005 1724 2,0 16,5 23,5
37 U12 Никол МЛАДЕНОВА Варна   2,0 15,5 23,0
38 U16 Зефир КУЛЕВ Шумен 2005   1,5 16,0 22,5
39 U12 Николай КАРАКАШЕВ Варна   1,5 14,5 20,0
Крайно класиране във веригата
НА ИМЕ / ФАМИЛИЯ КЛУБ GP ТО ПО УЧ
1 I Ивайло Енчев Абритус 28 17,0 11 4
2 II Минко Шишков Варна 26 16,0 9 3
3 III Ангел Яначков Шумен 2005 19 15,5 12 4
4   Атанас Димитров Шумен 2005 18 15,0 13 4
5   Тихомир Янев Каиса 18 11,0 9 2
6   Тодор Галунов Хармония 18 11,0 8 2
7   Христо Ивелинов Варна 15 14,5 10 4
8   Антон Аврамов Шумен 2005 12 14,5 10 4
9   Божидар Иванов Бургас 10 10,0 9 2
10   Светла Йорданова Георги Даскалов 8 5,5 4 1
11   Бойко Ахтаров Доростол 7 5,5 5 1
12   Сашо Николов Шумен 2005 6 5,0 4 1
13   Боян Ангелов Шумен 2005 5 13,5 12 4
14 S60 Иво Владимиров Абритус 5 13,0 9 4
15 U16 Джулиана Колева Шумен 2005 4 10,5 11 4
16   Александър С. Димитров Шумен 2005 3 9,0 8 2
17   Бисер Георгиев ЦСКА 3 4,5 4 1
18   Георги Дзанев Абритус 2 12,5 9 4
19   Росен Русев Абритус 2 8,0 7 2
20   Александър Т. Димитров Шумен 2005 1 10,5 11 4
21   Цвета Галунова Виктори 1 8,5 7 2
22   Румен Радев Доростол 1 8,0 7 2
23   Деян Димитров Шумен 2005 1 4,5 3 1
24   Мария Миланова Шумен 2005   11,5 11 4
25   Радостин Рафаилов Шумен 2005   11,0 10 4
26   Йоана Йорданова Шумен 2005   10,5 10 4
27   Емил Тодоров Шумен 2005   10,0 9 4
28 U12 Драгомир Дичев Варна   10,0 8 3
29   Боряна Петрова Шумен 2005   9,5 9 4
30   Пламен Петков Шумен 2005   9,5 9 4




Назад трябва да се регистрирате, за да пишете коментари
Бърза регистрация

Designed and Created by Tihomir Janev & Kalin © Българска шах мрежа. Не носим отговорност за публикациите на потребителите! лаптопи

шах хостинг - Страницата се зареди за 19.37 секунди. Потребители online: